Menu
Bekijk hele
assortiment
assortiment
Bekijk hele
assortiment
assortiment
Menu
De Inventum warmtepompdroger VDW9001B heeft een vulgewicht van 9 kg. Daarmee droog je het wasgoed van ongeveer 5 personen. De trommel met kledingbeschermende Wave Care gaat voorzichtig om met je wasgoed. Je hebt de keuze uit maar liefst 16 droogprogramma's, waaronder een programma voor sportkleding, dons en delicate was. Het is ook handig dat je tussentijds nog was kunt toevoegen of... Lees verder
De Inventum warmtepompdroger VDW9001B heeft een vulgewicht van 9 kg. Daarmee droog je het wasgoed van ongeveer 5 personen. De trommel met kledingbeschermende Wave Care gaat voorzichtig om met je wasgoed. Je hebt de keuze uit maar liefst 16 droogprogramma's, waaronder een programma voor sportkleding, dons en delicate was. Het is ook handig dat je tussentijds nog was kunt toevoegen of dat je kunt kiezen voor een halve belading. Door Dual Air is je was sneller droog: de trommel draait in 2 richtingen terwijl er warme lucht in wordt geblazen. En dankzij de trommelverlichting zie je geen enkel kledingstuk meer over het hoofd. Deze wasdroger kun je aansluiten op een waterafvoer of het water opvangen in het condensbakje. Een indicator geeft aan wanneer je het bakje moet legen. Ook goed om te weten is dat deze warmtepompdroger veel minder energie verbruikt dan een ander type wasdroger. Dat is goed voor je portemonnee en beter voor het milieu.
Alle Inventum wasmachines en wasdrogers hebben een trommel met Wave Care technologie. Door de speciale structuur aan de binnenkant van de trommel worden de vezels van de kleding verzacht en slijt de kleding minder snel. Wave Care zorgt voor minder kreukels en verbetert de was- en droogresultaten.
Dankzij de unieke Dual Air technologie droogt wasgoed sneller en zijn de Inventum drogers extra energiezuinig. De trommel van de droger draait afwisselend linksom en rechtsom. De warme lucht die tegelijkertijd de trommel in wordt geblazen zorgt voor heerlijk zacht en gelijkmatig gedroogd wasgoed. Zelfs bij een volle trommel komt je wasgoed minder gekreukt uit de droger.
Hoeft je kledingstuk nog niet echt gewassen te worden, maar zou het wel een opfrisbeurt kunnen gebruiken? Bijvoorbeeld omdat er etens- of rooklucht in zit? Gebruik dan het programma Opfrissen van de Inventum wasdrogers. In 30 minuten zijn de geuren uit je kleding verdwenen en ruikt het weer heerlijk fris. Dat scheelt weer een wasbeurt en daarmee tijd, energiekosten en slijtage aan je kleding.
Dankzij de energiezuinige led-verlichting zie je nooit meer klein wasgoed in de wasdroger over het hoofd. Als je de deur van de droger opent gaat het licht aan. Dat is ook erg handig als je wasdroger in een ruimte met weinig licht staat. Het licht in de droger gaat na enige tijd automatisch weer uit.
De wasdroger is voorzien van een kinderslot. Door dit in te schakelen kun je programma's, instellingen en extra functies van de wasdroger tijdens het drogen niet veranderen. Je kunt het kinderslot wel uitzetten tijdens een droogprogramma.
Met startuitstel kun je de wasdroger op een later tijdstip laten starten. Zo kun je bijvoorbeeld voor je werkdag de was in de machine doen en alvast aanzetten. Met startuitstel zorg je er voor dat de wasdroger klaar is op het moment dat je thuis komt. Je kunt dan meteen de was eruit halen en opvouwen.
Je kunt het geluidssignaal aan het einde van een droogprogramma op verschillende manieren instellen. Je kunt het helemaal uit zetten (mute), maar ook kiezen voor zacht of hard geluid.
We ontwikkelen onze producten zodat jij er jarenlang onbezorgd plezier van kunt hebben. Omdat je bij ons mag rekenen op goede kwaliteit, geven we je standaard 5 jaar garantie. Jouw originele aankoopbewijs is voldoende om snel goede service te verlenen. Kijk voor meer informatie op inventum.eu/garantie.
Wie slim is… kiest Inventum!
Vulgewicht | 9 kg | |
---|---|---|
Energie-efficiëntieklasse | A++ | |
Aantal programma's | 16 | |
Bediening | touchscreen, draaiknop | |
Digitaal display | led | |
Taal bedieningspaneel | Nederlands | |
Antikreukfase | ja | |
Instelbare droogtegraad | ja | |
Halve belading | ja | |
Trommelverlichting | ja | |
Mute functie | ja | |
Tussentijds was toevoegen | ja | |
Kinderslot | ja | |
Indicator condensbak legen | ja | |
Indicator pluizenfilter reinigen | ja | |
Sensor vochtigheid | ja | |
Sensor tijdregeling | ja | |
Startuitstel | tot 24 uur | |
Resttijdindicatie | ja | |
Eindsignaal | akoestisch en optisch | |
Automatisch uitschakelen | ja | |
Kleding beschermende trommel | Wave Care | |
Condensafvoer | in reservoir of via waterafvoer |
Kleur | zwart | |
---|---|---|
Afmeting (hxbxd) | 85 x 60 x 62,5 cm | |
Diameter vulopening | 35 cm | |
Deur draaihoek | 180° | |
Aansluitwaarde | 800 watt | |
Energieverbruik katoen kastdroog | 2,17 kWh | |
Energieverbruik per jaar | 259 kWh | |
Programmaduur katoen maximale belading | 3 uur en 45 min | |
Programmaduur katoen halve belading | 2 uur en 7 min | |
Condensatie-efficiëntieklasse | A | |
Condensatie-efficiëntie maximale belading | 91% | |
Geluidsniveau | 65 dB | |
Draairichting trommel | Dual Air | |
Materiaal trommel | rvs | |
Materiaal behuizing | metaal | |
Materiaal scharnier | aluminium | |
Koelmiddel | R450A | |
Lengte aansluitsnoer | 150 cm | |
Lengte afvoerslang | 100 cm |
Beddengoed | ja | |
---|---|---|
Katoen extra droog | ja | |
Katoen kastdroog | ja | |
Katoen strijkdroog | ja | |
Mix extra droog | ja | |
Mix strijkdroog | ja | |
Wol | ja | |
Delicaat | ja | |
Opfrissen | ja | |
Dons | ja | |
Fijne was | ja | |
Sport | ja | |
Overhemden | ja | |
90 minuten | ja | |
60 minuten | ja | |
30 minuten | ja |
Ben je in het bezit van dit product?
Het is belangrijk om eerst te bedenken hoeveel kilogram was je per lading wilt drogen. Of je een energiezuinig apparaat zoekt en hoeveel lawaai de droger mag maken. Let bij je keuze op: type droger, vulgewicht, energieklasse en het geluidsniveau.
Er zijn warmtepompdrogers en condensdrogers. Overeenkomsten en verschillen tussen beide types:
De warmtepompdroger
De condensdroger
Samengevat
Als je een energiezuinige droger zoekt kies dan een warmtepompdroger. Je wasgoed blijft ook langer mooi. Wil je een goedkopere droger die de was snel droogt? Dan kun je beter een condensdroger kopen.
Dat ligt ook aan de plaats waar je de wasdroger neerzet. Is dat op een plek waar je de machine niet hoort, dan maakt het geluidsniveau niet zo veel uit.
Over het algemeen geldt het volgende:
Algemeen
Condensdroger
Warmtepompdroger
Als je op een te lage temperatuur wasgoed wast overleven bacteriën dit. Droog je de was in een warmtepompdroger dan overleven ze ook de droogbeurt door de lagere temperaturen in het apparaat. Dat is wat je dan ruikt. Je kunt dit voorkomen door je wasmachine goed schoon te houden.
Ja, dat komt omdat er bij een condens- en warmtepompdroger geen warme lucht naar buiten wordt afgevoerd.
Dit is een normaal verschijnsel. Door het drogen laten pluisjes los die zich tijdens het dragen en wassen op het wasgoed hebben gevormd. De slijtage van het wasgoed in de wasdroger is minimaal en heeft geen invloed op de levensduur.
Door de wrijving in de droger kan wasgoed met synthetische vezels statisch geladen zijn. Dit is een normaal verschijnsel. Als je dit vervelend vindt, kun je deze was beter gewoon laten drogen.
Probeer het volgende:
Spoel de afvoer met kokend water en soda
Trek de verstopping los met een trekveer
Los de verstopping op met gootsteenontstopper
Lukt het met de bovenstaande tips niet om de afvoer open te krijgen? Laat dan een vakman komen.
Bonkend geluid
Tikkend geluid
Klikkend geluid
Totaal aantal reviews: 10